Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ardennes Offensive: Operation Rhine Watch - Winter 1944

Ardennen Offensive: Die Entscheidung

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2004 PC
Vývojáři:
Je 16. prosinec 1944. Hitlerovská armáda musí všemi prostředky zabránit spojeneckým vojskům vstup na německé území a v Ardenách se připravuje k protiofenzívě. Přesně v 5.30 začíná jejich útok a vypuká hotové peklo. Západně od měst Our a Sauer jsou americké jednotky pod palbou německých děl. Současně Němci obsazují americké pozice v délce 135 km a zatlačují je na belgické území. Americký voják Cowell je překvapen Němci na hlídce. Sám přežije útok, ale je zraněn. Pokud se dostane ke zbytku svojí jednotky, má šanci na přežití, ale jediná cesta vede středem nepřátelské linie. Začíná cesta chřtánem smrti, kde další krok může být pro Cowella tím posledním...

V této budgetové FPS se hráč v úloze vojáka Cowella prodírá německou linií a současně sbírá informace o nepřátelské ofenzivě a sabotuje jejich techniku. Vyzbrojen puškou a pistolí se postupně dostává i k dalším zbraním, kterých je ve hře celkem 6, navíc občas narazí na ruční granáty. V 7 úrovních plní jednotlivé úkoly, jež spočívají většinou v nutnosti zničit některé z nepřátelských zařízení nebo se dostat na určité místo.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.