ArcheAge

16.09.2014

free to play

ArcheAge je sandboxová MMORPG vyvinutá Korejskou společností XL Games s developerem Jake Songem, což je bývalý vývojář Lineage. ArcheAge disponuje šesti rasami na západním a východním kontinentu. Patří mezi ně Nuians, Elves, Dwarves, Firran, Harani a Warborn. Dále pak disponuje deseti různými stromy dovednosti o celkovém počtu 120 tříd.

Hra nabízí různé mounty, dobývání pevností, systém domů různých velikostí a prestiže a farem. Je zde možnost cestovat na křídlech kluzáku či vzducholodi, nebo se ve své lodi vydat na průzkum nezmapovaného moře k dalším dobrodružstvím. Ve hře je i propracovaný crafting s dvaceti profesemi jako jsou alchymista, kuchař, kapsář apod.

15.10. vychází "ArcheAge: Unchained" !

nabídne velký grafický update a mimojiné by se měl změnit přístup k samotné hře, jak se píše v jednom komentáři
"The Archeage Unchained version will be buy to play. Right now you can buy founder's pack which will give you cosmetics. The normal price will be €20,-"

Teď jsem se koukal na PTS, hodně mě to láká :) aspon bude co hrát na dlouhé zimní večery.