Apocalyptica

23.10.2003

Apocalyptica je dynamická akční hra s pohledem z třetí osoby. Děj je zasazen do ponuré budoucnosti lidstva, které se z posledních sil brání nadvládě temných sil vedených samotným Pánem temnot Satanem. Jeho moc neustále roste a už mnoho nechybí k podmanění celé galaxie a zaplavení celého vesmíru jeho zlovolnými silami. I když lidstvo stojí na pokraji své zkázy, přesto se najde ještě dost odvážných, kteří se pokusí zasadit nepříteli zničující úder přímo v srdci jeho impéria na hlavní pevnosti na planetě Nu-Hades. Tři kohorty věrných, kteří se rekrutují ze zvláštních skupin jeptišek, templářských rytířů, robotů a serafínů, věří, že se jim tím podaří přinést zvrat v této vleklé válce.

Co na nás tedy čeká: Dechberoucí 3D světy hry Apocalyptica (Jeruzalém 5, Ariziel, Suneater, peklo, planeta Nu-Hades). Každá z úrovní je velmi působivě vizuálně zpracovaná a plně interaktivní. Každá z postav je vybavena jak střelnou, tak i ruční zbraní. V rámci zachování rovnováhy mají Satanovi vojáci výhodu velmi vyspělé počítačové inteligence (AI). Podpora hry až šestnácti hráčů, a to jak po místní síti (LAN), tak i přes internet.