@Solidor (18.03.2024 21:22): Jo, máš pravdu opravím. Jak ji tam nemam tak casto na ocich, jsem zapomněl.

Jo ten sport mají dobře vymyšlený a i ty detaily a pravidla či druhy bot pro každý herní styl. Jenže mě to pak prostě nějak přestalo bavit číst. Kdyby se to neřešilo furt i mimo treninky tak to zvládnu. Ale jak píšu je to muj problém ja moc na ty sportovni anime/VN nejsem. Kazdopadne uplne verim ze pro lidi co tohle bavi je to pecka, je to kvalitní.

Jo o tom pokračování přemýšlím, aspoň teda rozsireni Misaki routu, ta mi prirostla k srdci nejvic :)
@jones1240 (komentář): Před nějakou dobou jsem dohrál dvě cesty a víceméně souhlasím s komentářem. Je to zbytečně dlouhé. Ale zase ten sport, pokud člověk přijme jak absurdně nereálný je, mají dobře vymyšlený a možná právě popis různých taktik a praktik tuhle VN udělal docela úspěšnou. Taky dostala několik pokračování pro jednotlivé postavy.

A ty hrdinky jsou určitě čtyři, ne tři, jak jsi napsal v popisu :)