Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Animal Crossing: New Leaf

Animal Crossing: New Leaf - Welcome Amiibo, Tobidase Dōbutsu no Mori

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > sociální strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
09.06.2013 3DS
Vývojáři:
Nintendo Entertainment Analysis & Development
Oficiální stránky:
http://animal-crossing.com/newleaf/
New Leaf je čtvrtým dílem série sociálních simulátorů Animal Crossing, určených pro konzole značky Nintendo. Opět se jedná o sandboxový simulátor života, v němž se hráč ujímá jediného lidského obyvatele vesničky antropomorfních zvířátek.

Oproti předchozím dílům však hráč tentokrát není jen řadovým obyvatelem, ale samotným starostou vesnice. Pod vedením hráče je tak vesnici možno rozšiřovat o nové budovy a památky a upravovat vzhled již existujících. S tím souvisí i přítomnost řady nových budov, jako kavárna The Roost nebo recyklovací budova Re-Tail. Nechybí ani nový typ sběratelských předmětů, kterým jsou úlovky z mořského dna, a s nimi spojená možnost potápění. Mezi nové hráčské aktivity patří například možnost pracovat jako barman, navštěvovat v singleplayeru města ostatních hráčů nebo se účasnit multiplayerových miniher na tropickém ostrově.

V roce 2016 se hra dočkala updatu s názvem Welcome Amiibo, který kromě podpory amiibo figurek do hry přidal i 64 nových vesničanů, dvě nové minihry, nový nábytek, nové interakce a mnoho dalších menších změn. Tento update byl pro majitele původní hry zdarma, ale vylepšená verze se dočkala i retailové reedice.

Série Animal Crossing pokračovala dílem New Horizons pro hybridní konzoli Nintendo Switch.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.