Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Angst: Rahz's Revenge

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1996 PC
Vývojáři:
Hlavním hrdinou FPS akce, jejíž název v sobě kombinuje němčinu a angličtinu, je vědec Werner Mueller, který pracuje pro společnost Global Insurance Company ve městě budoucnosti Futura City. Když se jedné noci vzbudí podivným hlukem na ulici a snaží se zjistit příčinu tohoto vyrušení, vidí z okna, že město zachvátila panika a chaos. Výbuchy, křik raněných a umírajících má na svědomí invaze mimozemšťanů odkudsi z neznáma. Po chvíli je patrné, že Werner je jediný z lidí, který přežil a teď je na řadě, aby se vypořádal s nebezpečnými bestiemi.

Wernera, jehož ovládání se zhostíte, vyzbrojíte na počátku své cesty za likvidací vetřelců na Zemi několika možnými druhy především střelných zbraní. Vaši protivníci mají podobu ještěřích mutantů, robotů nebo chrochtajících krabů a mnohdy se nenápadně odlepí od zdí, se kterou splývají a útočí v různě velkých skupinách. Munici doplníte ze zásob ukrytých za různými výklenky nebo dveřmi. Hra obsahuje 6 úrovní, ve kterých projdete betonové město nebo pevnost.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.