Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Angry Arrows

13.08.2015
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Angry Arrows je akční hra v pohledu shora, ve které je vaším hlavním úkolem záchrana vězňů z nepřátelské pevnosti. Jedinou vaší zbraní je luk a správná taktika. Hra nemá žádný propracovaný příběh ani pokročilou grafiku. Hlavní devizou je právě herní mechanika a různý přístup ke splnění cíle. Můžete se totiž pokusit buď o akčnější postup nebo naopak o nenápadné proplížení kolem stráží. Součástí hry jsou i peníze, které získáváte za zabíjení nepřátel a za ně si můžete pořídit vylepšené šípy.

Hra nabízí čtyři hratelné módy, které se zároveň dají hrát v kooperaci až s dalšími 4 hráči. Základním módem je kampaň zahrnující 25 levelů vždy s cílem osvobodit vězně z pevnosti. Dále hra nabízí gladiátorský mód, ve kterém se snažíte ubránit stále obtížnějším vlnám nepřátel. Pokud hrajete v kooperaci, máte navíc možnost oživovat padlé spolubojovníky. Mód Rogue vyžaduje zase záchranu vězňů, tentokrát ale z procedurálně generovaných levelů. Posledním módem je Versus mód, kde se kooperace mění na soupeření a vaši přátelé se mění na nepřátele. Mód má čtyři variace, buď se snažíte zachránit vězně a ubránit ho proti ostatním hráčům, nebo se snažíte udržet a ubránit klíč po určitou dobu. Třetí variací je klasický deathmatch a čtvrtou variací je také deathmatch s mírnou obměnou, a to že po sobě nestřílíte šípy, ale snažíte se soupeře zlikvidovat pomocí kladení min.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.