All Quiet in the Trenches

Nehotová verze
17.01.2024

All Quiet in the Trenches nás zavede na západní frontu první světové války roku 1915. V roli německého Unteroffiziera dostáváte na starost několik mužů a pouštíte se tak nejen do válečné vřavy, ale také do života v táborech a zákopech. Výsledek války ani průběh jednotlivých bitev sice změnit nemůžete, neb jsou historicky dány, nicméně můžete změnit osud vašich vojáků a zasáhnout tak do jejich soukromých příběhů.

Hra je mixem tahové strategie a survival žánru s potřebou starat se o své postavy a zajišťovat jejich potřeby. V praxi to vypadá tak, že jde o narativní a lineární příběhovou tahovou strategii, kde víc než o průběh samotné války jde soukromé příběhy vašich jednotek. Po jednotlivých bitvách tak následuje život v táboře nebo zákopech, kde každý z hrdinů čelí vlastním fyzickým či psychickým problémům či potřebám a je na vás, aby vše ve zdraví překonali. Může se tak stát, že některá vaše rozhodnutí budou fatální.