All My Gods

13.10.2015

All My Gods rozpráva o tom, že aj bohovia môžu zostarnúť. V tomto prípade dokonca aj Saturn, jeden z najstarších bohov Ríma. Rozhodne sa odísť, ale chce, aby jeho syn zaujal jeho miesto. Rada bohov prijíma jeho vôľu, ale pod podmienkou, že Saturnov syn musí dokázať, že je hoden ich dôvery a dokázať im svoju božskú silu.

Nie však všetci bohovia sú ochotní privítať medzi sebou nového člena. Hlavne Mars, boh vojny je proti tomu. Saturnov syn sa totiž zamiloval do Venuše, o ktorú usiluje aj Mars a ten preto prisahá, že nikdy nedovolí mladíkovi stať sa bohom.

V hre používate rôzne božské sily a zázraky, ktoré menia život obyčajných Rimanov. Vašou snahou bude, aby vaša pôvodne malá obec prosperovala a vyrástla až do mocnej ríše. Musíte čeliť nástrahám, ktoré vám prichystajú zlí bohovia ako Mars a naopak, spriateliť sa s dobrými bohmi.

Oproti iným podobným strategickým hrám od štúdia Realore obsahuje All My Gods okrem stavania budov, zbierania, či manažmentu klasických surovín aj manu, ktorá slúži na tvorbu zázrakov.

Verzia hry určená pre PC a digitálnu distribúciu obsahuje na rozdiel od pôvodnej Android verzie takmer 10 hodín hrateľnosti, nové originálne charaktery a romantickú lovestory.