Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

All Guns-on-Deck

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
akce > taktická akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Nehotová verze
28.08.2015 PC
Vývojáři:
Decaying Logic
Na obzoru je plno pirátů, vagabundů a ničitelů, kteří nemají nárok vlastnit žádnou zem. Tak útočí na kontinenty po celém světě. Ke všemu jsou rozděleni do 4 frakcí, aby bylo složitější je zlikvidovat. Vaším cílem je tedy dobytí Eutopie, což by mohlo pomoci zachránit svět od pohromy.

K tomuto cíli se musíte znovu naučit stavět lodě. Toto umění už je věky ztraceno a hledat budete právě na Eutopii. Po zkonstruování lodí zjistíte, proč lidé oceány již dávno opustili.

Vy se ujmete role mladého a naivního námořního kapitána. Se svou lodí budete muset odvracet útoky pirátů, kteří na vás posílají svá letadla a nebo bojovat proti mořským příšerám. Stejně tak budete muset svým námořníkům rozdávat úkoly, abyste tyto bitvy zvládli. Někoho budete muset postavit ke střelným zbraním, které ovšem můžete ovládat sami, někoho jiného zase k doplňování munice, další může například hasit požár vzniklý poškozením lodi.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.