@Drolin (04.06.2021 11:19): Daleko víc ohromující je když není nic vidět a ty tu skříň pak otevres, navic to nepůsobí kontraproduktivne když mas návštěvu kterou to nezajima, typicky ženy. Uzavřena skříň je jasná win win věc bez minusu :)
@Charllize (04.06.2021 10:24): Tak to jsou cca bezcenné věci (tedy ty hry, drtivá většina knih a mangy :)).

Do uzavřené skříně patří umění, ne showcase manga Akira, která má primárně ohromit návštevníky.
@Tainaru (04.06.2021 10:42): To už si moc nepamatuju, je to fakt dávno. Říkal v podstatě to co v tom videu co jsi teď linkoval, když jsem se divil že nevydají to nejlepší a nejznámější co z mangy existuje a místo toho začínají kousky pro děti a nebo méně známými věcmi které tu mangou nepolíbené lidi asi těžko zaujmou - že japonci to nějakým noname vydavatelům z východní Evropy do ruky nedají, že si u nich extrémně hlídají kvalitu a začnou tím že nejdřív vydavatelům nabídnou právě jen ty "sračky" a po letech se uvidí.
Hry, knížky, komiksy si do policek nedávejte. Časem zajdou, zapráší, zažloutnou a smrdí jak zastavarna. Zásadně do uzavřené skříně a vzácnější kousky dávat do ochranné folie, nemáte zač :D
@Drolin (04.06.2021 08:04): Aha, no i vzhledem k hodnocení tady si asi spíš rozmyslím, jestli si to zahraju. Ale třeba mě časem manga navnadí.
Já si to koupím taky raději pro okrasu poličky. Nemohu říct, že bych byl cílovka Akiry, ačkoliv kvality mu neupírám :)) Film mě příběhově bohužel zas tak moc neoslovil, nicméně pro celý dojem si chci přečíst všechny knihy. Hlavně pořád doufám, že u nás někdy vyjde podobně třeba Naušika.
@Tainaru (04.06.2021 00:40): Hra je to spíše taková malá zajímavost, ale pro herní historiky (?) nebo nadšence mohu doporučit, jinak asi ne... :)).

A přesně tak, kupuji, i když primárně jako objekt ke kochání na poličce (plus Tancuj, tancuj, tancuj od M.).

@AlieN (04.06.2021 01:17): Mají toho nyní rozdělaného docela dost (Berserk atd.), respektive tedy Anna Křivánková, ale také čekám horizont půl roku plus mínus pár měsíců.
@AlieN (04.06.2021 01:17): Akira má standardně 6 svazků, tak jestli nebudou mít Japonci nějaké další speciální nároky, snad by Crew mohla stíhat vydávání tempem jeden za půl roku. Aspoň u GITS (nejnáročnější překlad) to tak bylo. Film zadaptoval cca 3 knihy.
Jinak Akira je vlastně dlouhými lety završený achievement, díky kterýmu u nás v předvoji vyšla spousta jiných mang, takže je určitě záhodno koupí podpořit aspoň Akiru :D

Jestli má někdo čtvrt hodinku času, tak Pavlovský s Litošem dost zajímavě povídají o absurditě vydání Akiry u nás, stojí to za to.