Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Airline Tycoon 2

21.10.2011
0
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pokračování ekonomického simulátoru Airline Tycoon 2 mělo vyjít z dílny Spellbound stejně jako předcházející část, vývoje se nakonec ujali němečtí B-Alive a hra vyšla po 13 letech po vydání první části pod hlavičkou vydavatele Kalypso Media.

Hra staví hráče znovu do pozice šéfa aerolinek, který neví, kde mu hlava stojí. Jako správný manažer si předsevzal, že z průměrné společnosti, která létá jen na regionální letiště, vybuduje aerolinky, které budou konkurovat těm největším leteckým společnostem na světě a letiště Frankfurtu, Moskvy nebo New Yorku jim budou otevřena. Cesta za tímto cílem nebude jednoduchá. Hráč se musí zasadit hlavně o nárůst klientely a rozšíření pravomocí firmy. Bude dokonce vymýšlet nový design letadel, která by přilákala nové zákazníky. Samozřejmostí je rozšiřování služeb nejen na letištích, i zdánlivé maličkosti mohou naklonit jazýček vah na stranu konkurence, která nikdy nespí.

Hra občas překvapí náhodnými událostmi: s vaší společností letí světoznámá filmová hvězda, papež si objednal soukromý let, nad Evropou se rozšířil sopečný mrak. Na všechny tyto situace musí hráč správně zareagovat a využít je ve svůj prospěch.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.