Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Airline

1986
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Strategicko-ekonomická simulace určená pro 2-4 hráče, jejímž cílem je vybudovat a řídit leteckou společnost až do chvíle, kdy některý z hráčů jako první získá 100 bilančních bodů. Tohoto cíle lze dosáhnou pouze uspokojováním zákazníků a jejich potřeb. V první řadě hráči nakoupí letadla, najímají zaměstnance a plánují letecké trasy. Hráči přitom mají v každém kole dvě minuty času na to, aby provedli všechna svoje nastavení na herní čas jednoho kalendářního měsíce. Po skončení každého měsíce pak hra vyhodnotí všechny události, chyby zaměstnanců, řízení letového provozu a zákazy přistání a přidělí příslušný počet bodů.

Složitost hry spočívá v časovém limitu, stejně jako v nalezení správného perzonálu k pokrytí všech naplánovaných letů. Hru ovlivňují náhodné události, jako je náhlá změna počasí, stávka leteckého perzonálu nebo třeba vyhlášení zákazu přeletu nad územím některého státu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.