Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Redfield (28.09.2022 17:13): Jo, ona to nebyla žádná sláva ani tenkrát, ale jako takový zaváděcí titul pro ps1 to fungovalo.

Ja na ps1 spis hrál Gunship 2000 a pak Star Fighter 3000. Obzvlášť ten Star Fighter 3000 mi tenkrát přišel fascinující. Doporučuji, když už jsi v tom arkadovym retro létání. K Ace Combatum jsem přičichl poradně až na ps2 :)
@Charllize (28.09.2022 15:42): Nedávno jsem hrál Ace Combat 3, tak jsem si řekl, že už rovnou zkusím i první dva díly.

Za mě ať si každej hodnotí podle sebe, já k tomu přistupuju tak, že když je hra dobrá, obstojí i pod vlivem dnešních standardů. Pochopitelně s trochu přivřeným okem, ale zase všechno neomlouvám tím, že taková prostě byla doba a něco nešlo udělat líp. Dokázal jsem ocenit i NESkový Final Fantasy a to je hra starší než já. :D

A když to vezmu v rámci Ace Combatu, dvojka už je o několik tříd výš. Propracovanější, rozmanitější, celkově dotaženější a pro mě jeden z nejlepších dílů... a přitom je jen o dva roky mladší. Air Combat je ještě takový nesmělý oťukávání nového hardwaru.
@Redfield (komentář): Co te to napadlo hrat tuhle klasickou vykopavku ? :)
Ja si pamatuju kdyz sem jeste nemel PS1, nekdy v devadesatkach, jak jsem chodil ke znamemu a on kazdy den porad dokola hral Air Combat. Pak si nastesti koupil Tomb Raidera a byl pokoj :)

Kazdopadne mivam vzdycky zvysovani tlaku, stridave, s uprimnym klidem, kdyz nekdo hodnoti milion let starou hru a je citit ze je ovlivneny dnesnimi standardy, nic proti, jen rikam :)