@Zx Atari 500 (22.12.2020 14:52):

Není třeba něco přepisovat, stačí odprezentovat vlastní amalgám toho, co lze o hře říci. Je to samozřejmě makačka, kterou nečtenáři neocení.

No, příklady dalších nic moc popisků z tohoto dobrý neudělají. Ale jasně, stačí to. Mě by to hru ovšem neprodalo.

OK.

Kdyby to byl úplně subjektivní dojem, tak by každému šly od ruky všechny hry na žánr a stupeň náročnosti nehledě. Stačilo by o dané hře začít pozitivně smýšlet. :)
@RNDr. Gunár Pavel (22.12.2020 14:16): Priblizil jsem ji longplayem :o) Ja vim co mas na srdci, ale je to proste otazka priorit. Ja treba popisky skoro vubec nectu, kdyz tady neco hledam, vim uz o co jde. A pro neznaleho je to dle meho dostacujici info, aby vedel, co to je za hru. K tomu vzdycky hru olinkuju, co to jde :) Snazim se byt co nejstrucnejsi a prepisovat nejake texty od nekud nechci...

https://www.databaze-her.cz/hry/kkrieger-chapter-1/ Vem is treba tento popisek. Vlastní popis je pouze "která obsahuje pouze jediný level a pět druhů zbraní. "

Zacatek mas v zanru, zbytek patri do zajimavosti :) Tim nechci ten popisek hanit, za me je ok a staci mi a je prima ze je hra v DB. Jen ho beru vasim pohledem :) ... a byla schvalena :)

Mimochodem tempo, narocnost hry, je prece ciste subjektivni dojem ne? :)
@Zx Atari 500 (22.12.2020 12:35): Však už jsi starý mazák, který to hrál, tak jistě přijdeš na to, jak nám hru lépe přiblížit. :) No, více informací o samotné hře, abych věděl, do čeho jdu. Něco k tempu, náročnosti, pravidlům, jaké další hře té doby je to podobné, čistě takhle... Podívej se třeba na tenhle dobový německý plakátek - jistě z větší části reklamní kecy, ale když o tom dokázali markeťáci napsat tolik, což teprve hráč a neříkám, že musíš mít nejméně jeden odstavec o tolika a tolika řádkách, i kdyby jen ty tři řádky, měly by se týkat hry. To, co jsi nadhodil, se šikne spíše do zajímavostí (sekce vývoj).

Btw. jsi mi vnukl nápad na přidání jiné soví hry, takže i tak je tvůj (původní) popisek pro mne svého druhu přínosem.
Mě by zcela upřímně zajímalo, proč je ve větách "Hra obsahuje šest, tématicky různých světů" a "Hra vyšla pod hlavičkou vydavatelsví Psygnosis, pouze pro počitače Amiga" uprostřed čárka? Kromě toho ve slově vydavatelství chybí jedno "t" a ve slově tematický se píše krátké "e." Jo a ty počitače by to ještě chtělo opravit s dlouhým "i."
Ale jinak nechci otravovat :))