Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

AGON: Episode 1 - London Scene

září 2003
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Píše se rok 1903. Profesor Samuel Hunt je historikem žijícím usedlým životem vědeckého pracovníka Britského muzea v Londýně. Zaběhnutá rutina se od základu změní, když je jednoho dne tajemnými silami vybrán pro mimořádné poslání. Profesor obdrží anonymní tajnou zprávu a roztrhané stránky ze starého kodexu. Jejich prostřednictvím je nabádán, aby našel dvanáct míst na světě, kde žijí "poslední mistři ztracené hry". Tito mistři jsou potomky rodin, jejichž posláním bylo střežit mystickou hrací deskou, dokud jednoho dne nepřijde jistý cizinec, aby se naučil její pravidla a vyhrál. Bude tím vyvoleným právě profesor Hunt?

AGON: Episode 1 - London Scene je první díl trilogie The Mysterious Codex a také vůbec první adventura studia Private Moon. London Scene slouží jako úvod do celé adventurní ságy, ale hru si lze užít i jako samostatnou epizodu s její vlastní zápletkou a několika hádankami.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.