Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Agent X

Agent X in the Brain Drain Caper

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1986 Spectrum
Vývojáři:
Steven Tatlock, John Tatlock (sekundární), Tim Follin (sekundární)
Prezident byl unesen šíleným profesorem, který na místě činu zanechal zprávu o tom, že se chystá prezidentovi vymýt mozek. Hráč v roli Agenta X musí prezidenta zachránit dříve, než se profesorovi podaří dosáhnout svého cíle. Hra má celkem čtyři části, přičemž každá z nich se z kazety nahrává samostatně. V první části agent řídí auto a musí se vyhýbat jiným autům, která se ho snaží vytlačit ze silnice nebo ho uvěznit za překážku. Agent může se svým autem provést skok a tím se vyhnout kolizím s ostatními auty nebo dírám v silnici.

Druhá část, která se odehrává v laboratoři, se hraje jako bojová hra, kdy hlavní postava je viděná z boku a protivníci přicházejí z pravé a levé strany. Hráč je musí porazit pomocí kopů a pěstí. Třetí část je naopak statická, kdy se na postavu hráč dívá pohledem za jejími zády a musí střílet různé objekty objevující se na obrazovce (nejčastěji jde o koule a jehlany). V poslední části hry má za úkol zničit profesorovu laboratoř. Hráč se chopí ovládání helikoptéry a musí s ní doletět k bombě, vzít ji a zase letět zpátky. V tom se mu snaží zabránit nepřátelé, které je třeba sestřelovat a zároveň se vyhýbat raketám.

Život hráče je znázorněn ukazatelem v dolní části obrazovky, kde jde vidět postava agenta, který se se zvyšujícím zraněním přibližuje k náhrobku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.