Tohle je velmi zvláštní, z podstaty pojmu "definitive edition" bych čekal, že daná verze hry je prostě finální. Vydávat další datadisk pro již definitivní edici mi přijde nečekané, podivné a možná i trochu nefér, protože je jen otázkou času, kdy vyjde nová definitivní definitivní edice, za kterou budu muset platit. :)

Jak jsem psal už v komentáři, AoE II zažívá novou renesanci, tvůrci ji věnují konstantní pozornost, co se týče updatů, takže asi není překvapivé, že na tom chtějí i trochu vydělat, otázkou je, jestli to nevrhá trochu špatný stín na celý herní koncept "definitivních edicí"...

Co se týče nových technologií, na papíře zní silně, ale viděl jsem nějaké názorové video od Spirit of the Law, kde zaznělo, že to tak horké nebude.
Pokud správně počítám, bude to dohromady už šestý datadisk (Conquerors, Forgotten, African Kingdoms, Rise of the Rajas, The Last Khans) a jsem tedy zvědavý. Ty některé nové technologie mi připadají za jistých okolností docela OP.