@Solidor (13.05.2018 13:46): Ja hral dvojku asi 15 hodin na PC a prisla mi taky lepsi nez ty predtim. Jen me trochu mrzi ze dungeony nejsou uz udelane na fyzicke prochazeni ale jen takzvane prstem po mape. Oni to otocily, world map je prochazeci a dungeony prstem po mape, coz bylo v predchozich dilech presne naopak.
Soubojak je lepsi a odstraneni ,,pokemon,, featury taky vitam. Pribeh a veci kolem nej zatim moc neposoudim, ale pocitam ze to nebude horsi nez predtim.
Poridil jsem si PS3 verzi v krabicce. Zvesti o tom ze tam bezi mizerne jsem slysel ale proste jsem chtel mit tu hru fyzicky a radsi hraju na konzoli nez na PC. PC verzi mam taky. Ale teda takovej nesmysl co vymysleli jsem necekal.
Ta hra se pri kazdem spusteni instaluje na HDD v prubehu hrani, takze cca 20 minut po kazdem spusteni cuka a skube jak kdyby mela epilepsii. Kterou japonskou hlavu tohle napadlo? Proc se to proste nenainstaluje jednou a hotovo. Souboje bezi tak 20 fps. Jinak to vypada dobre, ne o moc hur nez na PC ale ta technicka stranka nestoji za moc. Nevim co blazni, vzdyt to je vizualni novela, souboje s pixel panackama a 3D mapa je jak ze zacatku ery PS2.