Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

After the End

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.12.2004 PC
Vývojáři:
Kraisoft Entertainment
Oficiální stránky:
http://www.kraisoft.com/action-games/aftertheend/
Z výzkumné základny na opuštěné planetě přichází nouzový signál o pomoc. Záchranná loď Ryder 7 vyráží ihned zjistit, co se na planetě stalo. Při průletu nad povrchem je Ryder 7 sestřelen a nouzové přistání přežije jediný policista. Ihned po svém vstupu na povrch planety je podroben útokům zmutovaných monster.

Hra začíná krátce po havárii Ryder 7 a policista, jenž má postupně k dispozici až 16 různých zbraní, včetně speciálních min a kulometů, čelí nájezdům monster. Jeho přežití je závislé na množství munice a speciálních balíčcích, které mu po určitou dobu zajistí neviditelnost nebo doplní pošramocené zdraví. V mnoha různorodých prostředích, kterými jsou zde lesy, hluboké kaňony, opuštěné výzkumné zařízení nebo starobylé chrámy se střídá den s nocí. Zabíjením nepřátel hráč získává zkušenostní body a vylepšuje svoje dovednosti.

Hra je frenetickou survival střílečkou z izometrického pohledu a svým pojetím připomíná třeba známější Alien Shooter. Hra nabízí 3 herní módy; tréninkový režim, příběhovou kampaň, kde jde o nalezení příčiny katastrofy a režim přežití, ve kterém hráč musí přečkat nesčetné útoky po určený čas.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.