Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Afrika

Hakuna Matata

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
simulátor > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.10.2009 PS3
Vývojáři:
Rhino Studios
A stunning safari experience!

Erik vystudoval žurnalistiku, Anna zoologii. On pochází z Francie, ona z USA. Oba spojuje záliba v mačkání spouští. Nejedná se však o zabijáky, v předvečer nástupu Instagramu (2010) a selfie tyček se za krásami africké divočiny totiž vydává páreček profi fotografů. Po roce stráveném nesmyslnou prací v kancelářské kóji o rozměrech 2 x 3 metry by si podobnou pracovní dovolenou přece zasloužil každý. Hurá do savan, buší a stepí, kde čas pádí jako stádo zeber - chleby proto raději s sebou!

Aktivní odpočinek po africku znamená fotit zvířata v různých situacích. Průvodce vás vezme na vyhlídkové projížďky autem i lety balonem po parku Manyanga, ale místy neuškodí ani krátká procházka. Safari mód slouží k fotoprůzku, zatímco Geo Africa promění vaše toulky v interaktivní dokument. Pořízení fotek různých živočišných druhů vyžaduje dostavit se na jejich oblíbená místa v příhodnou denní dobu, aniž byste své "modely" vyplašili, přičemž dobré fotky vydělají na upgrady aparátu.

Obdivovatelům mořských hlubin je určen Aquanaut's Holiday: Hidden Memories (2008) od stejných tvůrců.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.