Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Adventures in the Galaxy of Fantabulous Wonderment

2005
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra Adventures in the Galaxy of Fantabulous Wonderment je kombinací adventury, obchodního simulátoru a vesmírné střílečky. Hráč se ujímá role skromného člověka jménem Daniel Gordon, který byl, podle zvyklostí mimozemšťanů, unesen, oděn do červeného úboru a postaven před jednoduchý, ale nebezpečný úkol. Daniel přežil a na palubě lodi Elaborate Gesture, jež ho unesla, zaujmul místo po zmizelém kapitánovi. V galaxii rozdělené na tři části – svobodnou (Free), neobydlenou (Lifeless) a chráněnou (Protected) – je úlohou jeho a jeho dvou oddaných asistentů najít kapitána, přičemž s celou, ne úplně schopnou, posádkou se musí uživit obchodováním, vyhýbat se nebezpečným pirátům a nepříjemné galaktické policii a rozšiřovat loď s cílem vyrovnat se síle strážců různých částí galaxie.

Osu hry tvoří adventurní složka – postup závisí na hledání, skládání a používání předmětů na základě informací z dialogů. Hra obsahuje množství volitelných úkolů, nejen jejichž plněním jsou hráči servírovány taje herního světa. V příběhu, proloženém satirickým a sarkastickým humorem, se objevují odkazy na adventurní trilogii Rob Blanc, vytvořenou týmž autorem, a rovněž na jeho webový komiks Yahtzee Takes On The World. K vývoji hry byl použit nástroj Adventure Game Studio.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.