Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Adventures in the Galaxy of Fantabulous Wonderment

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vesmírný simulátor *
adventura > 2D adventura
strategie > tahová strategie
akce > bojová
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2005 PC
Vývojáři:
Ben 'Yahtzee' Croshaw
Oficiální stránky:
http://www.fullyramblomatic.com/gfw/
Hra Adventures in the Galaxy of Fantabulous Wonderment je kombinací adventury, obchodního simulátoru a vesmírné střílečky. Hráč se ujímá role skromného člověka jménem Daniel Gordon, který byl, podle zvyklostí mimozemšťanů, unesen, oděn do červeného úboru a postaven před jednoduchý, ale nebezpečný úkol. Daniel přežil a na palubě lodi Elaborate Gesture, jež ho unesla, zaujmul místo po zmizelém kapitánovi. V galaxii rozdělené na tři části – svobodnou (Free), neobydlenou (Lifeless) a chráněnou (Protected) – je úlohou jeho a jeho dvou oddaných asistentů najít kapitána, přičemž s celou, ne úplně schopnou, posádkou se musí uživit obchodováním, vyhýbat se nebezpečným pirátům a nepříjemné galaktické policii a rozšiřovat loď s cílem vyrovnat se síle strážců různých částí galaxie.

Osu hry tvoří adventurní složka – postup závisí na hledání, skládání a používání předmětů na základě informací z dialogů. Hra obsahuje množství volitelných úkolů, nejen jejichž plněním jsou hráči servírovány taje herního světa. V příběhu, proloženém satirickým a sarkastickým humorem, se objevují odkazy na adventurní trilogii Rob Blanc, vytvořenou týmž autorem, a rovněž na jeho webový komiks Yahtzee Takes On The World. K vývoji hry byl použit nástroj Adventure Game Studio.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.