Adventures in Odyssey and the Sword of the Spirit

15.02.2005

Příběh hry nás zavádí do fiktivního města Odyssey. Místní školák Eugene Meltsner a jeho přátelé Connie a Whit se dozvědí o starověkém artefaktu, o meči, který objevil v roce 1800 Peter McAllister. Do meče jsou údajně vyryty tajemné znaky, devět řeckých písmen, z nichž každé představuje jednu lidskou ctnost. Naši přátelé se rozhodli, že budou pátrat po stopách meče. O jeho existenci se ale dozví také chamtivý obchodník s uměním Gustav Schmidt, který se chce nechat přáteli k artefaktu dovést a pak se jej zmocnit.

První část dobrodružné série z města Odyssey je kombinací arkádového stylu hraní s průchodem nesčetnými bludišti a množství různorodých hádanek a puzzlů k vyřešení. Počet úkolů a činností, které vedou k dosažení cíle hry je velké množství a mohou mít až 30 variant.

Série her Adventures in Odyssey byla vytvořena křesťanským vydavatelstvím Digital Praise na základě vlastních rozhlasových her.