Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Adventures in Odyssey and the Sword of the Spirit

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.02.2005 PC
Vývojáři:
Digital Praise
Příběh hry nás zavádí do fiktivního města Odyssey. Místní školák Eugene Meltsner a jeho přátelé Connie a Whit se dozvědí o starověkém artefaktu, o meči, který objevil v roce 1800 Peter McAllister. Do meče jsou údajně vyryty tajemné znaky, devět řeckých písmen, z nichž každé představuje jednu lidskou ctnost. Naši přátelé se rozhodli, že budou pátrat po stopách meče. O jeho existenci se ale dozví také chamtivý obchodník s uměním Gustav Schmidt, který se chce nechat přáteli k artefaktu dovést a pak se jej zmocnit.

První část dobrodružné série z města Odyssey je kombinací arkádového stylu hraní s průchodem nesčetnými bludišti a množství různorodých hádanek a puzzlů k vyřešení. Počet úkolů a činností, které vedou k dosažení cíle hry je velké množství a mohou mít až 30 variant.

Série her Adventures in Odyssey byla vytvořena křesťanským vydavatelstvím Digital Praise na základě vlastních rozhlasových her.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.