Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Adrenix

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
květen 1998 PC
Vývojáři:
Digital Dialect
Společnost MedTech se zabývá honem na rebely, vzbouřence a opozici, na kterou útočí vojenskou silou. Společnost také testuje na unesených lidech experimentální drogu Adrenix, jejímž působením se vojáci stávají vytrvalejšími a odolnějšími vůči bolesti. Mezi esa MedTechu patří vojenský pilot Scott Griffon, který je naprosto loajální, ale pouze do té doby, než je pro účely nelegálního testování unesena jeho snoubenka Maria. Scott se ihned přidává k opozici, která sdružuje další bývalé vojáky MedTechu, a vydává se na cestu pomsty.

Jako Scott usedáte do kokpitu svého vznášedla nebo letounu, vybaveného smrtícími střelnými zbraněmi a ve 24 misích plníte úkoly, které ve výsledku přispějí k pádu MedTechu a osvobození Marie. Úkoly jsou poměrně různorodé, můžete chránit konvoj nebo zničit strategické cíle, pokaždé však využijete veškerou svoji palebnou sílu. Budete se prohánět různými prostředími, mezi nimiž nechybí otevřené město, tunely metra nebo podzemní labyrint.

Celá akce je zabalena v detailní a ostré grafice v pohledu vlastních očí, za doprovodu hudby z pera Tommyho Tallaricy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.