Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Adorables

31.03.2016
45
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Hra původně určená na mobilní platformy nabízí ve 3 režimech (practice, tournament, world tour) celkem 6 "sportovních" odvětví: fotbal, shazování do vody, capture the flag, volejbal, hokej a útěk před mumií.

Hráč má k dispozici vždy 3 příšerky proti stejně početnému týmu soupeře. Při každém tahu si nastaví pomocí myši intenzitu a směr pohybu. Soupeř udělá to samé a následuje moment plný srážek a odrazů. Ve fotbale a hokeji je cílem vsítit góly, ve volejbale dostat míč až za soupeřovo území, v boji o vlajku pak samozřejmě ukrást vlajku protivníkovi a bezpečně ji přinést zpět na svou stranu, ve shazování do vody a útěku před mumií pak vyhrává tým, kterému přežila alespoň jedna příšerka.

Zajímavostí je, že rozlosování evropského turnaje odpovídá reálnému šampionátu EURO 2016 ve fotbale. Hrát je možné za snad všechny myslitelné státy světa. Jména protivníkových příšerek pak často odrážejí reálnou předlohu v především evropských fotbalistech. Samozřejmostí je možnost různých změn barvy, vzhledu a oblečení vlastních adorablů. Hra nabízí singleplayer, multiplayer i hot seat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Hra je jednoduše roztomilá. Fotbálek 3 na 3 je príma. Hráč si nastaví směry pohybu, propočítá úhly všemožných odrazů a pak se spustí ta pravá mela, kdy se všech 6 příšerek všemožně odráží a přitom se odráží i míč, někdy dokonce i do branky :) Zajímavým faktem je, že pokud se do branky dostane příšerka, tak je až do gólu mimo hru a na řadu tak přichází třeba takřka bezvýchodná situace 3 na 1, nebo pokud se podaří "vsítit" všechny 3 příšerky v týmu je přeživší tým odměněn technickým gólem.

Potěšila mě možnost turnaje a to kontinentálního, nebo i světového. Velmi mě potěšilo, že evropský turnaj má stejné rozlosování jako ME 2016, takže jsem se mohl pomstít Turkům a Španělům a nakonec celé EURO vyhrát.

Hra nabízí celkem 6 režimů, kromě fotbálku, který je bez debaty nejlepší, jsou to: volejbal, hokej, boj o vlajku, shazování do vody a nakonec i útěk před mumií. Volejbal je paradoxně jen převlečený fotbal, jde o to dostat míč na druhou stranu. Hokej je bohužel nejslabší, do branek se těžko trefuje a puk se skoro pořád zdržuje za brankou, kde je tak málo místa, že se tam příšerka sotva vejde, když se ho povede dostat zas do pole, tak ho samozřejmě soupeř pošle opět za branku a jede se znova :( Boj o vlajku je souboj na pirátské lodi a úkolem je dostat protivníkovu vlajku na svou stranu a přitom bránit i tu svou. Shazování do vody je klasická šťouchaná, kdy vyhrává poslední přeživší a útěk před mumií jakbysmet.

Celkově mám ze hry rozporuplné pocity, fotbal je tak na hodinku opravdu zábava, u těch ostatních sportů stačí tak jeden zápas a hokej pouze kazí dojem. Hra je dobrá tak na 2-3 hodiny, pak už je to nuda.

Pro: fotbal, příšerky

Proti: hokej, stereotyp

+11