Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Action Force

Action Force: International Heroes

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1987 SpectrumC64
1988 AmstCPC
Vývojáři:
Gang of Five
Hra je založena na značce akčních figurek Action Force, která vycházela v Evropě v 80. letech a ze které vychází i hračky (figurky) G.I. Joe: A Real American Hero. Nepřátelská organizace jménem Cobra zahájila útok na ostrov Botsneda a v průběhu evakuace došlo k tomu, že na ostrově zůstaly tajné dokumenty. Tým Action Force má za úkol tyto dokumenty najít a utéct s nimi.

Problém je, že jejich vozidlo A.W.E. Strike se sice dostane skoro všude, ale nemá se jak bránit proti nepřátelům, kteří mu stojí v cestě. Hráč v roli Wild Billa, který ovládá helikoptéru (v ZX Spectrum verzi hráč ovládá postavu jménem Snake Eyes, který má k dispozici tzv. back pack helicopter), má tak za úkol jim cestu pročistit a chránit tým s dokumenty.

Je nutné střílet nepřátele, kteří se objevují ve vzduchu v podobě letadel a helikoptér (v případě verze pro ZX Spectrum se jedná pouze o rakety), a také na zemi v případě bomb a min. Dále je třeba také ničit překážky v cestě vozidla, popřípadě stavět pontonové mosty přes řeku, aby mohlo vozidlo přes ní přejet.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.