Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Accidents in Paradise

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1997 PC
Vývojáři:
Lutz Justen
Pozadí této hry vás přenese do roku 2004, konkrétně do okamžiku, kdy americký prezident Will Smith obdrží od skupiny S.E.T.I. (Search for Extra-Terrestrial Intelligence) informaci, že došlo k rádiovému kontaktu s mimozemskou civilizací, tedy s objektem nacházejícím se na hranici slunečního systému. Nikdo ovšem netuší, že příchozí návštěvníci patří k rase Onanonů, kteří putují mezi galaxiemi a hledají místo vhodné pro jejich největší zálibu, kterou je lov. Na modré planetě konečně nacházejí inteligentní zvěř a lov tedy může začít.

Hra obsahuje kampaň, ve které jako hrdinný pilot osedláte jedno z několika futuristických letadel vybavených zbraňovými systémy. V 21 scénářích, které jsou vytvořeny podle reálných předloh (Grand Canyon) nebo fiktivních oblastí budete bránit Zemi před mimozemskou invazí. Orientaci nad terénem vám usnadní mapa, rádiové spojení se základnou vám zprostředkuje informace o jednotlivých misích.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.