Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Absconding Zatwor

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.07.2015 PC
Vývojáři:
Zonitron Productions
Randy Crow je obyčejný muž, který ničím nevyčnívá mezi ostatními. Jednoho dne se vydá na čerpací stanici koupit si balíček cigaret, což mu navždy změní život. Stane se totiž svědkem vraždy pokladního. Bohužel, než stačí dorazit policie, vrah je dávno pryč a jediným, kdo se nachází na místě činu je Randy. Policie Randyho zatkne a uzavře do nejbrutálnější věznice v celé zemi – do věznice Zatwor. Na vás je, abyste Randymu pomohli utéct ze Zatworu a následně očistili jeho jméno. To ale není tak jednoduché, protože toto vězení disponuje tím nejdokonalejším systémem zabezpečení, který si lze vůbec představit.

Absconding Zatwor je klasická 2D únikovka z vězení, v níž ovládáte postavičku, na kterou se díváte seshora. Cílem hry je očistit jméno nespravedlivě odsouzeného Randyho. Na hráče čekají desítky levelů, v nichž musí projít skrz zdánlivě nezdolatelné vězeňské zabezpečení a vyhýbat se kamerám, strážným, detektorům zvuku a dalším nástrahám.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.