Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Wild Catgirl Appears!

05.01.2016
35
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Popadlo-li vás tíživé nutkání zasednout ke klasické, konverzační vizuální novele minimalistického ražení, můžete využít služeb titulu jménem "A Wild Catgirl Appears!".

Do příběhu přicházíme v době, kdy čtvrťačka Ami (hlavní protagonistka) prožívá životní krizi, hledá si své místo ve světě. Snaží se vymanit z nudného života civilisty a prožít nějaké to dobrodružství. Čeká, až se k tomu naskytne vhodná příležitost. A načasování snad ani nemohlo být lepší...

Členky školní rady, dívčí akademie Goddess of Peace, ustanovily, že studentky čtvrtých ročníků musí být od nynějška součástí nějakého školního klubu. Nikterak oslňující nabídka kroužků to zrovna není, ale jsme v situaci, kdy si nemůžeme vyskakovat. Takže volíme klub programování, jehož prezidentkou je krásná a šarmantní "gamer-girl" Lise. Během několika málo dnů, po otrkání se, se obě rozhodnou, že se pokusí vytvořit vlastní videohru o kočkách a nindžích, přičemž kresbu si vezme na starost Ami. Ta se natolik ponoří do své práce, že si ani neuvědomí, že její ústřední herní charakter, Starla, nabyl tvarů i barev a... Ožil! Jelikož Starla nezná reálie našeho světa, bude třeba jednak nad jejím chováním držet dozor a jednak žehlit její mnohá vyvstalá nedorozumění ve společnosti, jichž se dopustí.

Pokud na vše půjdete chytře, dočkáte se i jednoho ze dvou konců a romantické linky (shoujo-ai).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.