[přesunuto z komentářů]

Aneb jak to dopadne, když dáte za úkol partě korejských vývojářů okopírovat WoW.
@davi.k (09.01.2012 13:07): Nu, ty anime-manga-emo-kinder show stylizace moc v lásce nemám, upřímně ani WOW není po té grafické stránce můj šálek čaje, raději mám něco drsnějšího, klasičtějšího.. Takže mě zaujal hlavně ten Path of Exile a Knight Online World, určitě je omrknu :) Jestli mi můžeš ještě něco takového doporučit, byl bych ti velice zavázán :).
@Aaron_Hill (09.01.2012 12:47): Jestli máš rád kung-fu tak hra 9Dragons je jasná volba, já osobně hru nehrál, ale většině lidí se líbila. Nebo pokud jsi fanda diabla tak koukni na hru Path of Exile. Až uvidíš talenty, tak se zblázníš :). Pokud máš ale zájem o nějakou klasickou MMORPG (ničím zajímavá, ale špatná také ne) tak koukni na Soul Order Online nebo Knight Online World. Jestli chceš něco animovaného tak Fiesta Online nebo Zentia (tu za sebe doporučuju).

Nebo to uděláme tak, že ti pošlu seznam MMORPG a ty si vybereš :).
@davi.k (09.01.2012 09:09): nemám s tím žánrem zkušenost, takže mé očekávání jsou hlavně taková, aby se na to dalo koukat a aby to bylo user friendly.. raději tedy fantasy než sci-fi a samozřejmě čím víc možností individualizace, tím lépe :)
@davi.k (08.01.2012 09:26): páni, ty jsi hotová studnice vědění :) zkusím si o tom něco dohledat, díky. Jinak klidně doporučuj dál, zajímá mě, jaký mmorpg zdarma jsou nejlepší.. angličtina sice není má silná stránka, ale za ty léta u pc jsem něco pochytil :)
Aaron_Hill: já to hrál asi před půl rokem, ale silně pochybuju, že se něco extra změnilo. Vím jen o nějaké minihře "kámen, nůžky, papír" a přidání dabingu (např. obchodnice občas zařve "nejnižší zboží" atd.

V češtině je MMORPG her vážně málo. Tak například Metin2 (nehrát - questy vlastně nejsou, pokud ano tak typu "zabí X toho"), NosTale (animované MMORPG, nehrál jsem), Chmatákov (první české MMORG) a Immortal World (první české 3D MMORPG a vypadá to skvěle, jen vývoj tak trochu ustál a ofic. stránky už neexistujou). Pokud by ti ale nevadil jiný jazyk (nemusí to být angličtina) tak řekni, snad bych si na něco vzpomněl :).
davi.k: dik za koment, skoro mě to začalo lákat, ale jestli je tam opravdu tak málo předmětů a způsobů, jak si postavu individualizovat, tak do toho ani nepůjdu.

Existuje něco lepšího zdarma a ještě lépe v češtině?
Aaron_Hill: Je to klasická MMO kravina, ale je pravda, že je to jedna z těch lepších freeware (aspoň myslím, jiné jsem nehrál). Je to podivně manganoidní a má to jednu výhodu: hra je kompletně česky.
Nechce někdo ze zdejších kritiků napsat komentář? S MMORPG nemám žádné zkušenosti, když jsem to viděl hrát bratránka, byl z toho nadšenej a já jsem svým laickým pohledem upřímně ani nepoznal rozdíl mezí tímto a nějakým World of Warcraft..
...a komentář zmizel v propadlišti dějin :) Zamáčkněme slzu, život jde dál :D
Chuck: Jako vystřižený z tvých komentářů!

Zoltan: Co naděláš, žijeme holt v krutém monarchickém světě.
Pooky: Chtěl jsem napsat to samý. Rád bych dal i plus, ale je více než jasné že jej admini přesunou do diskuze :-(
me se 4 story libi vic nez metin2 ,protoze 4 story ma lepsi grafiku lepsi prostredi a vubec
Pokud uz sahnout po free MMO, tak to uz radeji Rune of Magic, nebo Archlord.