Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

3DTextAdventure

20.06.2014
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

3DTextAdventure je určitým experimentálním hybridem mezi 3D adventurou a FPS. Důvod onoho zařazení do kategorie „rozpaků“? Inu, zážitek vstřebáváme z pohledu první osoby s "verb"-ovládáním; čili pomocí textových příkazů (anglická slovesa) po vzoru klasických DOSovských adventur.

Svět 3DTextAdventure nahlíží do světa budoucnosti, kde existují jen dva způsoby dopravy – létající automobily a teleportační oděvy se zabudovanou AI. Aero vozidla a vymakanější obleky si mohou dovolit jen zazobanci. Nižší třída se musí spokojit s chudší nabídkou, resp. modely trpící na poruchovost či nevyzpytatelnost. Jeden takový nežádoucí účinek se přihodil našemu hrdinovi. AI zasílá notifikaci upozorňující na nutnost dobít baterii. Za těchto okolností se teleportace důrazně nedoporučuje. Bohužel se momentálně nacházíme mimo dosah nabíječky. Nedbáme proseb a vrháme se do "matrixu". První následky na sebe nenechají dlouho čekat. Jsme vyplivnuti kdesi na okraji města, v prostředí laboratoří. A aby toho nebylo málo, přenos se nedotáhl do 100%. Tělo postihla částečná paralyzace, smí se jen chodit a ukazovat. Špinavá práce (sběr, sken, popis předmětů) padá na bedra UI, k této činnosti ji vyzýváme právě pomocí terminálu (take, use, examime + název objektu atd.)

Úkolem je vyhledat nabíjecí stanici a napumpovat šťávu pro návrat domů, což rozhodně nebude lehký úkol.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.