Tak tohle mi vážně nesedlo díl s Filmorem Westerner byl větší sranda..tady bohužel žádná hudba,divný systém dialogů po 20 minutách opravdová nechuť hrát a to jsem si od toho tak sliboval :(
[neexistující komentář]: Mezi "musim dohrat pred smrti" patri rozhodne uplne jine kousky nez tahle hra :-) Ta patri spis do kategorie "pokud mam rad westerny, tak mozna..."
Sice umím anglicky, ale věta "it's very useful for your space conscious prospector" mi nic neříká :)
Je to velmi užitečné pro tvůj... co?:D
@ugraugra (26.10.2014 19:56): Jop a pamätam sa, že svojho času hra schytávala v domácich magazínoch ozaj vysoké hodnotenia, čomu sa vlastne divím. Je to pritom obyčajná jednohubka s krásnou grafikou, nič viac ;)
@M.a.t.t. (26.10.2014 19:45): To ano, nemožnost přeskakovat dialogy - zvláště když bylo nutné začít vždy od nějakého bodu a vyslechnout si to, co už jsem 5x slyšel - byla hodně nepříjemná. Našel jsem také jedno místo, kde se na konci dialogu pokaždé hra zasekla a několik míst, kde se pustil dabing k úplně jinému textu, než byl v dialogu od úplně jiné postavy :)

Nebylo to úplně vychytané no, proto dávám hodnocení jaké dávám.
... ale ve finále mě to nijak nenadchnulo.

Průměrná adventura s (na svou dobu) hezkými cutscénami, kolísavým dabingem a na můj vkus lehce vyšší obtížností.

/edit btw zkoušel jsem po dlouhé době hrát hru v češtině a už nikdy víc, kvalita tehdejších překladů byla špatná.
Aaargh, skvělý, narazil jsem na bug, díky kterýmu se nemůžu dostat dál (nebyl jsem u žalářníka když byl uvnitř vězení a nedozvědel jsem se, že seržant je bývalý alkoholik, takže mu ted nemůžu podstrčit flašku), leda že bych loadnul starší save a ten nemám. Hmm, takže znova od začátku :(
Hra do češtiny dabována nebyla, přeloženy byly jen texty. Mimochodem, tahle hra je dnes poměrně vzácná a její cena se pohybuje kolem 200 dolarů.
Texty tehdy do cestiny na 99% nikdo nepredaboval. V zadny z ty cca petice adventur, ktery lokalizovala Vision (Broken Sword, Bud Tucker...).
Před pár lety jsem měl 3 lebky Toltéků v ruce, ale stejně si nemůžu vzpomenout - když to u nás bylo distribuováno s českým názvem, hádám, že to bylo i přeložené do češtiny. Dabing byl český, nebo anglický?