Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

24: The Game

24 hodin

85
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
adventura > akční adventura
akce > stealth akce
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
27.02.2006 PS2
Vývojáři:
SCE Studio Cambridge
Jack, the clock is ticking...

Ve Spojených Státech alternativního počátku 21. století úřaduje afroamerický prezident, a to o několik let dříve, než v naší realitě vstoupil do Oválné pracovny Obama. Ústřední zpravodajská služba tu je veskrze blahodárně působící i veřejností kladně přijímanou organizací plnou patriotů neochvějně odhodlaných bránit vlast. Tu ohrožují de fakto pouze bezuzdné ambice hrstky zrádců ochotných za asistence vlastně odnikud se beroucích teroristů zničit všem jejich americký sen. CIA proto opakovaně nasazuje svého nejlepšího muže, kterým je člen protiteroristické jednotky Jack Bauer. Nemá stání ani oddechu, neboť digitálně odpípávající čas může být stejně tak dobře jeho spojencem i nepřítelem. Nejde tu o komedii, ale o adaptaci smrtelně vážně pojatého TV seriálu (2001-2010) těžícího z obav globální komunity po útocích z 11. září 2001.

Sony hru zasadila mezi 2. a 3. řadu seriálu a už jen vzhledem k popularitě předlohy na této PS2 exkluzivitě nikterak nešetřila. Pořád však jde jako u Alias (2004) či The Bourne Conspiracy (2008) o licencovaný produkt, jenž do repertoáru hratelnosti agentských akcí nepřispívá ničím novým a drží se prověřeného. Ve více než padesátce misí si v rámci 24 hodin nezahrajete pouze za Jacka, ale hned celou řadu ostatních protagonistů. Zaměřování se inspirovalo tím z 007: Everything or Nothing (2004), nicméně ne úplně ve všech poměrně různorodých misích si vystačíte jen se solidním krytem a prstem na spoušti či s rukama na volantu. Během četných miniher si tak budete na čas pilovat různě asertivní výslechové metody nebo se třeba nabourávat do počítačů pomocí hackingu fungujícího podle principu bludiště. Váš výkon je pokaždé bodově vyhodnocen.


Poslední diskuzní příspěvek

Fritol: Teda, když pominu to stupidní tank like ovládání a konzoloidní interface, nevypadá to úplně zle. I ježdění po městě autem..pokud se…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.