Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1953 KGB Unleashed

Phobos 1953

49
10 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.07.2012 PC
Vývojáři:
Phantomery Interactive
Oficiální stránky:
http://www.phobos.su/en/
3D adventura s fotorealistickým vizuálním stylem vás zavede do 50. let 20. století, počátku studené války, kdy na obou stranách železné opony probíhaly tajné vědecké experimenty, zkoumající vliv strachu a nejrůznějších fóbií na lidskou psychiku. Tyto skutečné experimenty se staly předlohou hry.

Adventura se odehrává roku 1953 v sovětské podzemní laboratoři, zřízené KGB za účelem výzkumu limitů lidské psychiky a schopnosti telepatie. Výzkumný komplex je vylidněný, a tak hráč za neustálého pocitu stísněnosti a osamělosti v uzavřeném prostředí pátrá po informacích o výzkumném projektu a důvodu jeho ukončení. V celém objektu je však minimálně ještě jeden člověk, který sleduje každý hráčův krok a dává o sobě vědět skrz interní komunikační rozhlas.


Poslední diskuzní příspěvek

Najlvin: Popravde, kdyby to bylo lehce dostupny tak neni problem prelozit.. Problem je, ze ti smejdi to delaj tak, ze preklad trva strasne…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.