Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

18 Wheels of Steel: Convoy

60
9 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.09.2005 PC
Vývojáři:
SCS Software
Oficiální stránky:
http://www.scssoft.com/18-wheels-of-steel-…
Další přírůstek společnosti SCS Software do série 18 Wheels of Steel nese přídomek Convoy a i zde hrají hlavní roli několika tunové kolosy, jejich pohyb po husté silniční síti (detailně vymodelované severoamerické prostředí se spoustou dálnic, silnic, městských i polních cest) a přeprava zboží. V simulátoru je možné stát se svým vlastním pánem a vybudovat prosperující firmu na přepravu zboží nebo se nechat zaměstnat a ve stejném oboru pracovat pro jiné společnosti.

Hra nabízí na 40 severoamerických měst (New York, San Francisco atd.), přes 30 postupně zpřístupněných modelů kamionů (s možnostmi dalšího vylepšení), různé druhy zboží pro přepravu a s tím spojené rozdílné návěsy (valník, mrazírenský vůz, vlek na dřevo, tekutiny nebo sypké hmoty).

Je zde obsažen tutorial, kde je možné sžít se s řízením kamionu, následovaný samotnou kariérou, kdy si vyberete tahač (stejné jako v jiných dílech 18 Wheels of Steel) a začnete plnit úkoly týkající se dopravy nákladu (větší vzdálenost = větší peněžní ohodnocení), dovozu zboží v časovém limitu nebo řízení autobusu. Jízdu ovlivňuje několik důležitých aspektů, vycházejících z počasí, únavy řidiče, PHM, dopravních nehod, pokut nebo kontrolních vah.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.