Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

10800 Zombies

2008
55
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V této hře máte jediný úkol, dostat se přes hromadu zombíků do cíle, přičemž zombíků je několik druhů a v levelech jich čeká opravdu hodně. Aby to nebylo tak lehké, vidíte pouze osvětlenou část (kruh) kolem hlavní postavy a proto vás rychlí zombíci dokáží pěkně překvapit.

Do takové hry se samozřejmě nemůžete vydat s holýma rukama a proto je vám k dispozici zbraňový arzenál. Zbraně nacházíte různě po levelu, ale je třeba podotknout, že můžete nést pouze dvě naráz.

Nakonec malé upozornění: 10800 Zombies je hra v retro stylu, čili má i retro grafiku.


Poslední diskuzní příspěvek

Výborná záležitost, obzvláště, pokud hrajete na netbooku. 10800 Zombies by se dala charakterizovat jako Left 4 Dead v 2D provedení :o). Jen ti závěřeční bosové, nemuseli být tak nároční ;o).

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Opravdu, ale opravdu retro záležitost, která se hodí na ukrácení dlouhé chvíle, když něco instalujete, převádíte, kopírujete apod. Retro grafika je fajn, nedá se počítat do hodnocení, páč hra je účastník soutěže retrogames. Grafikou to tedy není, spíše v hratelnosti. On nápad s tím světelným kruhem měl asi za úkol hru ozvláštnit, ale spíše ji hodně sráží, protože co do hratelnosti to není zrovna šťastné řešení a spíše to štve. Skákání s pajacem a střílení se celkem dá, když střelíte zombíka objeví se červený flek. Kdyby celá hra nebyla v tom kolečku, bylo by moje hodnocení určitě o 10% vyšší, protože by to byla klasická střílecí plošinovka, ale takhle je to spíš opruz. Ale 10-20 minut se u toho vydržet dá.

Pro: Chvilková nenáročná hříčka, retro grafika

Proti: Špatný nápad se světelným kruhem, monotónní hratelnost, retro grafika, nulová motivace

+2