Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

101: The Airborne Invasion of Normandy

Die 101. Airborne in der Normandie, 101st Airborne in Normandy

30.09.1998
60
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V této hře se nechopíte obrovské armády a nevykopete Němce zpátky do Německa, ba co víc, nebudete mít ani tu armádu. Dostanete menší oddíl vojáků, s nimiž budete plnit dané mise, přičemž každý z vašich svěřenců se může zlepšovat! U každého vojáka najdete statistiky ke zlepšení, podobně jako je tomu u RPG (síla, přesnost atd.). Jak název napovídá, pod své velení dostanete americkou sto první výsadkářskou divizi parašutistů, kteří dostali za úkol den před zahájením operací v Normandii (Den D) ochromit německé pozice.

Co by to bylo za "airborne", kdybyste neskákali s padákem, že. Ano, i zde se vaše jednotka snáší na bojiště padákem, avšak je tu jedna věc, která byla hře v různých recenzích vytýkána, a to je úmrtnost. Vaše jednotka totiž není ve vzduchu nijak chráněna a tak se vám může lehce stát, že paragánů úspěšně přistane sotva čtvrtina.


Poslední diskuzní příspěvek

Tohle asi doma taky nikdo nemá a nechce se toho zbavit, co? Ani... jak se to jen jmenovalo, stejný žánr, stejný setting, stejný rok?

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.