Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

1000 Amps

22.02.2012
76
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

1000 Amps je logická plošinovka, ve které se ujmete kontroly nad robotem Plugem, jehož úkolem je obnovit energii v elektřinou poháněném stromu zvaném Amp-Tree-System a vyhnat z něho vetřelce, který ji z něho vysál.

Toho Plug docílí tak, že ve všech místnostech stromu rozsvítí dotykem žárovky, které jsou mnohdy umístěny na těžko dostupných místech, dosažitelných jen s pomocí odemknutelných vymožeností, ke kterým patří teleport nebo aura, která Plugovi umožňuje zapojit žárovky na větší vzdálenost. Ale i samotný Plug a jeho schopnosti jsou závislé na rozsvícených žárovkách - čím více jich svítí, tím dále Plug doskočí, tím je jeho aura silnější a tak dále. Proti Plugovi také hraje tma - plošinky jsou zpočátku neviditelné a dají se odhalit pouze tím, že se jich Plug dotkne.

Hra obsahuje celkem 150 místnosti, které lze projít v téměř libovolném pořadí. V případě záseku je možné využít pomocné ruky v podobě semínek, které jsou poschovávány po celém stromu a pokud jich nasbíráte pět, můžete je využít k rozsvícení místnosti.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.