Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Zoltan

Zoltan

Zoltan Chivay • 37 let • ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

Hero of the Kingdom II

  • PC 75
Pokračování povedené oddychovky Hero of the Kingdom je stejné jako předchozí díl, takže nás opět čeká sbírání ingrediencí, plnění úkolů, bojování a získávání slávy a věhlasu.

Příběh je opět neskutečně jednoduchý, chvílemi až naivní, ale nějakým záhadným způsobem příjemně podaný a pohodový. Při cestě za záchranou sestry ze spárů pirátů se samozřejmě stane náš hrdina slavným, získá srdce krásné panny (která je zrovna ztracená princezna), vyřeší rodinné poměry, zabije démona a zachrání svět. Jednoduché, ale funguje to.

Lehce se změnilo prostředí, tentokrát se odehrává hra v přímořském království a na okolních ostrovech. Lodě, piráti, ztracené poklady - tohle prostředí mám ve hrách velmi rád, a líbilo by se mi, kdyby bylo ve hře ostrůvků k navštívení víc.

Oproti jedničce je větší problém vydělat víc peněz, takže se víc cestuje k obchodníkům a překupuje se zboží. To bylo časem docela únavné, zvlášť při některých úkolech, které vyžadovaly velké množství materiálu či lidí.

Grafika opět krásná, stejně tak hudba a princezna.

Takže opět příjemná hříčka, třetí díl určitě nevynechám.
+23