Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Zoltan

Zoltan

Zoltan Chivay / 35 let / ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

Goodbye Deponia

  • PC 80
Zatím nejlepší díl Deponie. Celé Rufusovo putování za záchranou Deponie zde nabírá na pořádných obrátkách a samozřejmě je doslova prošpikované geniálními plány. Dokonce trojnásobnými, protože Rufusovi nezbývá nic jiného, než se naklonovat na tři geniální, charismatické a úžasné chlapíky.

Lokace ve třetím díle mi zatím přišly jako nejlepší z celé série. Už začátek v divném hotelu Mentekel byl výborný, ale nejoblíbenější lokací ze trojky jsou pro mě stoky (ty děti si nejde nezamilovat) a město nad nimi. Celá tato pasáž s roztrojeným Rufusem byla výborná.

Na hře jde trochu vidět, že to měl být původně poslední díl, protože nám tvůrci předhazují snad všechny výraznější charaktery z předchozích dílů a celé to vyznívá jako poslední boj za Deponii (což vlastně také koneckonců je). O to víc mě překvapil konec, který je dost otevřený. Příběhu každopádně nemůžu nic vytknout, jedná se opět o krásně ztřeštěnou jízdu. Humor je úplně stejný jako v předchozích dílech, opět jsem se u hry slušně nasmál.

Co se týče obtížnosti, je to peklo. Na některé kombinace snad nemůže přijít nikdo, náhledy do návodu byly častější než u prvních dvou Deponií. Grafika, dabing a hudba opět špička, na to už jsme u Deponie zvyklí.

Suma sumárum, Goodbye Deponia je pro mě zatím nejlepší díl série.
+22