Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Lucas • http://www.youtube.com/user/TheVyrida • ČR - kraj Moravskoslezský

Komentář

Přejít na komentáře

7 dní a 7 nocí

  • PC 55
Poprvé jsem o této hře slyšel ještě někdy v době základní školní docházky. Tehdy tam fungoval nepovinný tří hodinový počitačový kroužek a tam jsem se dozvěděl od okolních deváťaků, že existuje hra o sexu. Během sedmi dnů je nutno svést a obšťastnit sedm pěkných dívek.

S touto představou a s tímto jednoduchým popisem jsem přežíval další asi 3 roky, než jsem si pořídil svůj první počítač. Hru jsem samozřejmě začal posléze schánět, jenomže ji nikdo neměl a stalo se, že jsem na ní po čase úplně pozapoměl.

Jednoho dne se ke mě dostal seznam her od jednoho prakticky neznámého člověka a tam jsem tuto hru zahlídl. Okamžitě jsem se za ním vydal ( bydlel o město ) a hru si přepálil. Doma ji nedočkavě spustil a začal pomalu hrát.

Po pár minutách mělo přijít poprvé konečně na akci a já se začal těšit na pořádnou zábavnou divočinu. Bohužel jsem nevěděl, že na disku mám verzi cracklou cenzurou, takže na místo ničení tlačítek od myši ( to jsem zjistil asi za rok co jsem si hru stáhl přes net ) mě to hodilo s úspěchem do dalšího dne a já hru s překvapeným výrazem vypnul.

V mých očích se tak hra jeví, jako lehce podprůměrná česká adventura, která ani sama o sobě nevěděla o čem vlastně bude ( viz. obrovský inventář věciček, které ani nepoužijete, nebo tímto se zvyšuje obtížnost hry? ) Samotný akt s klikáním na myšku je taky uhozený stejně jako celý příběh. Jediným plusem tak budíž sem tam povedený vtípek, ale stěma se počítá jako u většiny adventur.

Pro: Pár povedených vtipných pasáží ( teď si z hlavy vzpomenu třeba na klec se lvem )

Proti: Nepoužitelné předměty v inventáři, délka hry, samotný vyřešený klikací sex pomocí myší.

+4 +5 −1