Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Milan Koubský / 34 let / Praha (ČR - kraj Praha)

Komentář

Přejít na komentáře

F.E.A.R.: Extraction Point

  • PC 85
Skvělé pokračování. Všechno, co tak nějak mohlo být vylepšeno, tak tu je. Prostředí se tu mění. Už se to celé neodehrává skoro ve stejné budově. Co mi vadilo na původní hře, tedy dlouhé pasáže bez střílení, tu jsou také docela eliminovány. Hra má snad ještě bombastičtější hudbu.

Nové zbraně jsou skvělé. Nový nepřátelé taky. Konečně Vás tu hra tak nějak nutí využívat všechny zbraně. Hra je akčnější. Předvede pár skoro až epických bitek. Hlavně bitka s obr mechy stojí zato. Rotačák. Přesně zbraň, která tu chyběla. Pálit s ním v plné ráži do obrněného protivníka a koukat jak od něj lítají jiskry je skvělý pocit. Porcování laserem řadové panáky taky není k zahození.

Co se ale vylepšilo nejvíc je atmosféra. Konečně pořádný horor. Šílené halucinace, noční můry. Řezničtí démoni. Alma se tu činí a ukazuje zlo v nejčistší podobě. Tak neni to až zas tak úplně hustý, že bych se bál jít dál. Na střílečku ale více než solidní. Autoři přesně vycítili, kde bylo potřeba přitlačit na pilu. Jen škoda, že je to jen krátký datadisk.

Všichni tu nadávají na příběh. Myslím si, že neni špatný. Přináší totiž jednoduché a srozumitelné poselství. Všechno je v prdeli. Žádná spása nebude. Smrt dřív nebo později stejně přijde, a žádný kecy nebo činy na tom nic nezmění. Neměli jste dopustit, aby byla Alma vypuštěna. Tím se Váš osud zpečetil

Pro: atmosféra, skvělá muzika, akčnější, nové zbraně, nové prostředí, nový nepřátelé, skvělé bitky

Proti: jen krátký datadisk

+22