Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
ViRus

ViRus

R. J. • Games Collector • ČR - kraj Jihomoravský

Komentář

Přejít na komentáře

Left 4 Dead

  • PC 80
S touhle brutální zombie kydličkou jsem si užil hodně zábavy. Hrál jsem v ´normal´ módu, abych to vůbec dohrál, a pokud bych měl jmenovat jeden aspekt, který ční nad ostatní, zmínil bych atmosféru. Béčkově filmová, s extra posterem pro každou ze čtyř kampaní, s detailní statistikou v titulcích a celkovým počtem zabitých zombíků, která je předkládána ve vtipné parafrázi na obvyklou formulku ve filmech se zvířaty ("Během natáčení tohoto filmu nebylo zraněno ani zabito žádné zvíře"). Několikrát jsem se během hry lekl tak, že nemít pevný svěrací stisk, dávno bych nosil pampersky. A ty zlověstné zvuky, doprovázející útok hordy nebo každého z pěti specificky nakažených (přičemž při "znělce" pro Witch skoro tuhne krev v žilách), to je kapitola sama pro sebe.

Na odreagování výborná věc, která ale díky malému množství kampaní a krátké herní době, může v single playeru přecházet až ve stereotyp.

Pro: atmosféra jako bič, znělka ohlašující přítomnost Witch, "filmové" zpracování

Proti: krátká herní doba

+22 +23 −1