Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Clown Pennywise / 34 let / ČR - kraj Jihomoravský

Komentáře

< >

Need for Speed: Underground 2

  • PC 90
Pokračování pro mě nejlepších závodů co jsem kdy hrál, ze začátku jsem si myslel že na NFSU1 nic nemá dokud jsem nezačal hrát dvojku. Prvotní dojmy ovšem nebyly takové jako po pár hodinách hraní. Napřed jsem měl problémy s nacházením obchodů na mapě pro tuněni, takže jsem bral vyhledávací mapu jako minus, nicméně po seznamení s mapou, kdy jsem si na ni rychle zvyknul jsem zjistil že je to jedině obrovské plus oproti jedničce a asi největší výhoda a rozďíl. Takto má hrač možnost si vybrat na co má zrovna chuť hrát, jestli drag, drift, okruhy, atd., navíc mě bavilo jen tak město projíždět a sledovat ho. Prostě obrovská volnost výběru. Co bych vytknul jsou některé typy závodů, ale to je individualní, někomu sedí to, jinému zas ono. Mně například nebavil drift (asi proto ze mně šel nejmíň) a street X. Naopak se mi líbila všemi kritizovaná novinka URL závody, bral jsem to jako takovou oddychovku, kde se jednou za čas nejezdí v městském prostředí, z kterého mně někdy už aji bolela hlava :) Nejvíc se mi líbly závody na leťišti kdy jsem si vychutnával takové detaily jako průlet nad hlavou obrovského Boeinga. Celkově je pro mě druhý díl lepší jako první a to asi ve všech směrech, i když na druhou stranu ty rozdíly nejsou nijak markantní kromě již zminěné novinky vyhledavácí mapy.

Pro: Víc možností tuningu oproti prvnímu dílu, vyhledávací mapa, výběr aut, grafika, hratelnost, URL, N2O

Proti: nic zásadního, jen pár bugů a časem se dostaví stereotyp a trochu nuda. Poslední boss, který je extremně jednoduchý

+16 +17 −1