Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Dagon: by H. P. Lovecraft

  • PC 60
Vysloveně jen vizuální ztvárnění povídky Dagon od H. P. Lovecrafta. Nic víc, nic míň. Vlastně jediný herní prvek (nepočítáme-li odklikávání textu / rozhlížení se po prostředí) je hledání zajímavostí o životě Lovecrafta.

Hru jsem dohrál za hodinu, ale jenom proto, že jsem chtěl najít všechny zajímavosti hned na první dohrání, tak jsem usilovněji šmátral. Ale myslím, že jsem měl během hraní jednu kuřpauzu, takže se to dá zvládnout i pod hodinu. :)

Může se zdát, že tuhle "ne-hru" hodnotím nějak moc vysoko. Je to spíš ze subjektivních důvodů, ale i přesto nějaká malá bezvýznamná plus tady najdeme. Jako třeba to, že hra je zadarmo. Dokonce opravdu má tu správnou Lovecraftovskou atmosféru, takže bezvýznamné plus se stane významným, pokud jste fandové. Dabér s pochmurným hlasem se taky snažil. A celkově se mi to zdá jen jako takový projekt od fandy pro fandy, což mi přijde sympatické. Po "dohrání" jsem totiž hned měl chuť si přečíst mojí oblíbenou Barvu z Kosmu. :)

Pro: Atmosféra, zajímavosti o životě H. P. Lovecrafta

Proti: Krátké, nehraje se to

+15