Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Otlučený Hlavonoš / 30 let / nájemný sebevrah / Litoměřice (ČR - kraj Ústecký)

Komentář

Přejít na komentáře

Heroes of Annihilated Empires

  • PC 40
Fantasy příběh sepsaný někým, kdo zřejmě příliš fantazie nemá, by člověk ještě dokázal hodit za hlavu, jenže příběh není jediná věc, která ve hře nefunguje. Těch věcí, které nefungují je zde až příliš mnoho, příliš mnoho,.. Začátek se přitom zdál být poměrně slibným.

V základu se jedná klasickou realtime strategii s RPG prvky, grafická stránka odpovídá době svého vzniku, hudba je naštěstí nevtíravá. Vy hrajete za elfy (dobro), kteří jsou napadeni hordou nemrtvých (zlo), po celou dobu vás bude doprovázet udatný hraničář se sklony k cholerismu, jinak ovšem postava více než kladná. U něho a později ještě u jedné sličné elfí princezny je možné uplatnit ony RPG prvky, které si zaslouží spíše pochvalu. Celá hra je protkaná naskriptovanými událostmi, při kterých uslyšíte zdejší opravdu příšerný dabing (hlavně u lesních víl). O výtvarné stránce hry lze prohlásit to samé, co o příběhu, je to kýč.

Hlavním kamenem úrazu jsou ovšem bugy, kterých je zde opravdu hodně a některé z nich jsou dost závažné. Sám jsem došel až do osmé mise, kde jsem si hru uložil a později se k ní vrátil, tedy ne tak docela… Vrátil jsem se pouze k modré obrazovce, navíc jsem jakýmsi podivným způsobem zbohatl o 50 000 zlaťáků. Modrá obrazovka se poté objevila pokaždé, když jsem chtěl načíst jakoukoliv uloženou hru.

Pro: RPG prvky

Proti: bugy, příběh, dabing

+2 +6 −4