Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Turmoil - The Heat Is On

  • PC 75
Znělka....Dallas
V minulé díle jste viděli: Syn JeaRa a Pamely, J.R. jr Strady dobyl americké město, stal se stoprocentním starostou města a zruinoval veškerou konkurenci. Po roce vlády dokázal vytěžit všechnu ropu a tím cele město přivedl na mizinu.

Naštěstí pro J.R. jr Stradyho před krachem společnosti při jde zpráva, že v nedalekém americkém městě je nové naleziště ropy i s magmatem, Turmoil - The Heat Is On!! Není čas ztrácet čas, J.R. jr Strady vyráží do nového města a sním i celé město, které je naložené na vlaku. Aby J.R. jr mohl využívat předešlé vylepšení trubek, koňských povozu, skeneru a dalších vylepšeních. Ve městě už na J.R. jr Stradyho čekají starý známí konkurenti, kteří jsou tentokrát mnohem silnější, dokáží zúročit každou kapku ropy. V novém městě se dále nachází nový bar, kde je možné s Philipem si zahrát karty, nízká-vysoká. Díky nalezišti magmatu je i ve městě nějaký Kentucky Colonel, který dokáže využívat magmat k opékání kuřat. Za určitý poplatek je ochoten J.R. jr Stradymu prozradit své znalosti a možnosti, které by mohl využit v těžení. Jak se ukáže magmat lze použít mnoha způsoby, rychlejší tok ropy, zvětšovat plynové kapsy nebo přeměnit ropu na plyn! Zápletka nabírá na otáčkách, když Kentucky Colonel zradí J.R jr Stradyho a prodá toto tajemství i konkurenci. J.R jr Strady ztrácí půdu pod nohama, konkurence toho vylepšení dokáže řádně využít.
I zde chce starosta přenechat město jednomu z čtveřice ropný magnátu, který jako první koupí 50% města. J.R jr Strady se velice snaží ale konkurence má mnohem lepší kapitál. Přesto svojí úlisnosti a schopnosti jít přes mrtvoly J.R jr Strady si s nimi poradí.

Verdikt: Řekl bych, že se seriál Dallas = Turmoil - The Heat Is On lehce upadá, trochu stereotyp s minulým dílem (Turmoil). Žádný velký posun tady není, ani magma to moc nezachránila. Jediné co je dobré vypíchnout je obtížnost Expert, u té se člověk zle zapotí. 75%

Pro: Magma, Obtížnost.

Proti: Mírný stereotyp.

+10