Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Thomas Was Alone

  • PC 80
Po zapnutí Thomas Was Alone a první pohled na Thomase, červenou kostičku, která podle vypravěče ráda skáče se mi ihned vybavil Super Meat Boy. Mně hlavou proběhlo "Sakra co jsem si to zase vybral, na to nebudu mít nervy" Ale po pár level se ukázalo, že Thomas Was Alone není žádná brutální hopsačka, právě na opak, je to poklidná až relaxační hopsačka s velmi lehkými puzzly. V doprovodu krásné hudby a charismatického vypravěčem, který vypráví příběh o přátelství kostiček.
Moc se mi líbilo, jak každá kostička má svůj charakter a i tím přednosti. Oblíbil jsem si zeleného Jamese, který má obrácenou gravitaci. Za zmínku stojí i přídavek s Benjaminem, který má jetpack, který mě hodně bavil.

Verdikt: Thomas Was Alone mi krásně sedl. Žádné opakování úseku po sto padesáté, jen 4 hodiny poklidného hraní a poslouchání krásné hudby s vynikajícím vypravěčem. Možná, že mé hodnocení nebude odpovídat kvalitě hry ale já se u Thomase dobře bavil, až mě trochu mrzí, že už to mám za sebou ale jak se říká "V nejlepší přestat" 80%

Pro: Hudba, Vypravěč, Hudba, Vypravěč, jo a Vypravěč a Hudba

Proti: -

+20