Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • PC 55
Hra Assassin's Creed IV: Black Flag je jak den a noc (moře/souš) , dokáže nadchnout, zaujmout aby vzápětí rychle zklamala a poslala vše k šípkům.

Začneme dnem:
Prosluněný Karibik, krásné moře, které hraje snad všemi odstíny modré a zelené. Vaše kocábka se hýbe na malých vlnách a vy čekáváte až se jedna loď oddělí od ostatních aby jste jí mohli přepadnou. Bohužel kořisti není nikdy dost, proto je potřeba si vyhlédnou další oběť nebo jet lovit ryby či zkusit štěstí prozkoumat vrak lodi.
Většina věcí, které se odehrávají na moři je krása pohledět, až na schovku se žraloky.

Podvečer:
Po dlouhém dni je potřeba si také zajet do města. Města jsou opět parádně vymodelovaná ale už tady začíná nekonečný kolorit synchronizací. Vylézt na kostel odkrýt kus mapy aby jste mohli o pět metrů udělat to samé a pročné rovnou 7x.

Večer:
Samozřejmě se neobejdete bez konfliktů ale nemusíte mít strach, vaše bojové umění je dech beroucí, že stačí mačkat dvě tlačítka. Kryt a zabití, kryt a zabití, kryt a zabití.

Půlnoc:
Piráti bezcharakterní hyeny, které jen rabovali, přepadávali, kradli, naháněli strach, nic pro ně nebylo svaté. Ale kdeže, boj za svobodu, skoncovat s Templáři, založit rodinu, za vyšší princip.

Černo černá tma:
Animus....

Konečně opět ráno:
Slunce vychází a vy se naloďujete na svou Kavku a vyrážíte na širé moře za zpěvu své posádky!!! Není nic krásnějšího!!

Verdikt: Tohle je obrovská škoda, Pirátské téma úplně zahozené a přebité Assassinovinou. Moře, bitvy, efekty, zpěv vše co je na moři je naprosto fantastické 85% Pak je druhá část, souboje, děj, Animus a to je utrpení 30%
Holt škoda 55%

Pro: Už nikdy na souš! Suchozemský krysy!

Proti: Promarněné téma

+21