Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentář

Přejít na komentáře

Maneater

  • PC 80
V jednoduchosti je síla tak nějak se to říká. Pokud čekáte od toho titulu kdo ví jak propracovaný mechaniky soubojů levelování a nekonečné úkoly tak jste vedle. Tato hra vsadila na jednoduchost krásné prostředí a oddychové hraní při žraní všeho co najdete v moři, bažinách i na souši. Herní prostředí je zpracované velmi krásně a nápaditě i když brouzdáte v kanalizaci či jeskyních vede vás to příjemně a neztratíte se.

Je tu jednoduchý příběh a vedlejší úkoly v podstatě nejsou ale po dohraní můžete vyzobávat značky či bedny které jsou rozeseté po celé mapě a aspoň objevíte místa na které jste se předtím nedostali. pokud hru budete brát jako Relax po práci kde si požerete co se vám namane a chcete se cítit jako žralok kterého nic nezastaví tak si hru určitě užijete.

Trocha kritiky se ale určitě najde, komentáře od vypravěče po čase začínají lézt krkem a co se týče herní délky tak také není nijak závratně dlouhá ale je možnost si přikoupit DLC pokud si chcete prodloužit herní zážitek. Také soubojový systém se omezuje jen na několik mechanik, dá se to v podstatě dohrát mačkáním dvou tlačítek na myši.

Ještě dodám že mě hra velice překvapila, původně jsem myslel že hrát za žraloka a plácat se na souši nebude moc zábava ale opak byl pravdou na odreagování to bylo super ale z pohledu něčeho co by se mělo stát převratným titulem a oslovit masy hráčů to určitě není. Ještě zde dodám že hra má jen jednu obtížnost a ta je spíše lehká a pokud nasbíráte suroviny na vylepšení už v prvních lokacích projdete hrou opravdu lehce.

Pro: Jednoduchost, krása zpracování

Proti: málo vedlejšího obsahu a délka hry.

+11